Mundi.News

Albânia, Shekulli, Albanês

Albânia, Shekulli, Albanês

Albânia, 24 Ore, Albanês

Albânia, 24 Ore, Albanês

Finlânda, Iltalehti, Filandês

Finlânda, Iltalehti, Filandês

Finlânda, Ilta Savo, Filandês

Finlânda, Ilta Savo, Filandês

Hungria, Budapest Business Journal, Hungaro

Hungria, Budapest Business Journal, Hungaro

Hungria, hirstart, Hungaro

Hungria, hirstart, Hungaro

Hungria, 24 Hu, Hungaro

Hungria, 24 Hu, Hungaro

Bulgária, Capital, Bulgaro

Bulgária, Capital, Bulgaro

Ucrânia, Liga Net, Russo

Ucrânia, Liga Net, Russo

Andorra, Bon Dia Diari, Catalão

Andorra, Bon Dia Diari, Catalão

Sérvia e Montenegro, Bota Sot, Albanês

Sérvia e Montenegro, Bota Sot, Albanês

Bielo Rússia, Zviazda, Bielorusso

Geórgia, Alia, Georgiano

Geórgia, Alia, Georgiano

Geórgia, Yuzhnaya Osetiya, Russo

Gibraltar, Chronicle, Inglês

Gibraltar, Chronicle, Inglês

Islândia, Morgunbladid, Islandês

Islândia, Morgunbladid, Islandês

Islândia, Visir, Islandês

Islândia, Visir, Islandês

Letônia, Diena, Letão

Letônia, Diena, Letão

Letônia, Latvijas Avize, Letão

Letônia, Latvijas Avize, Letão

Lituânia, 15 Minuciu, Lituano

Lituânia, 15 Minuciu, Lituano

Notícias
Albânia, Shekulli, Albanês

Albânia, Shekulli, Albanês

Albânia, 24 Ore, Albanês

Albânia, 24 Ore, Albanês

Finlânda, Iltalehti, Filandês

Finlânda, Iltalehti, Filandês

Finlânda, Ilta Savo, Filandês

Finlânda, Ilta Savo, Filandês

Hungria, Budapest Business Journal, Hungaro

Hungria, Budapest Business Journal, Hungaro

Hungria, hirstart, Hungaro

Hungria, hirstart, Hungaro

Hungria, 24 Hu, Hungaro

Hungria, 24 Hu, Hungaro

Bulgária, Capital, Bulgaro

Bulgária, Capital, Bulgaro

Ucrânia, Liga Net, Russo

Ucrânia, Liga Net, Russo

Andorra, Bon Dia Diari, Catalão

Andorra, Bon Dia Diari, Catalão

Sérvia e Montenegro, Bota Sot, Albanês

Sérvia e Montenegro, Bota Sot, Albanês

Bielo Rússia, Zviazda, Bielorusso

Geórgia, Alia, Georgiano

Geórgia, Alia, Georgiano

Geórgia, Yuzhnaya Osetiya, Russo

Gibraltar, Chronicle, Inglês

Gibraltar, Chronicle, Inglês

Islândia, Morgunbladid, Islandês

Islândia, Morgunbladid, Islandês

Islândia, Visir, Islandês

Islândia, Visir, Islandês

Letônia, Diena, Letão

Letônia, Diena, Letão

Letônia, Latvijas Avize, Letão

Letônia, Latvijas Avize, Letão

Lituânia, 15 Minuciu, Lituano

Lituânia, 15 Minuciu, Lituano

Sérvia e Montenegro, Bota Sot, AlbanêsPas më shumë se tre orësh, është nxjerrë nga automjeti, 27-vjeçarja që u përplas me shtyllën elektrike në fshatin Zues në Shkodër.

Mësohet se ajo është transportuar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

“Në vijim të informacionit të dhënë pak më parë, për aksidentin e ndodhur në fshatin Zues, për një automjet që ishte përplasur me një shtyllë elektrike, në anë të rrugës, ju informojmë se shtetasja është  nxjerrë nga automjeti nga zjarrfikësit dhe shërbimet e  Policisë,  dhe është transportuar në  spital jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Kujtojmë që si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar edhe dy pasagjeret. Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Source link

Notícias

Albânia, Shekulli, Albanês

“Po e ktheni Shqipërinë në Ruandë”, opozita bllokon komisionin e Sigurisë, Flamur Noka i zë vendin Nasip Naços Publikuar më 06.12.2023 nga shekulli_admin Në komisionin

Albânia, 24 Ore, Albanês

E diela e 10 dhjetorit riktheu reshjet e dëborës në lartësinë 1000 metra mbi nivelin e detit. E bashkë me borën, shfaqen edhe problemet e

Finlânda, Iltalehti, Filandês

Jussi Olkinuora käyttää sopimuksessaan olleen ulkomaanoption. Jussi Olkinuora siirtyy Sveitsiin. Tomi Natri / All Over Press Pelicans tiedotti maanantaina, että maalivahti Jussi Olkinuora jättää seuran.

Finlânda, Ilta Savo, Filandês

Jussi Olkinuoran uralla puhaltavat uudet tuulet. Olympiavoittaja ja kaksinkertainen maailmanmestari Jussi Olkinuora jättää Lahden Pelicansin. 33-vuotias maalivahti käyttää sopimuksensa ulkomaanoption ja siirtyy Sveitsin liigaan. Pelicansin